Kategori produk

Tambah: Bilik 109 Bangunan 4, Jalan Cu ChunTianLi, Jalan ZhengRunZhou, RunZhou Avenue, ZhenJiang City, Wilayah JiangSu, China

Kod pos: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faks: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kenalan: Jack Wang

E-mel: jackwang@akwchina.com


Backhoe

Detailed description
Backhoe loader dipadankan dengan traktor TG1454


Parameter
JenisHW-03HW05HW06HW12
Kuasa (hp)25-3040-5560-80120-140
Kedalaman pengorekan maksimum (mm)1850210026003000
Kedalaman pengorekan bawah Flat yang maksimum (mm)1600200025002900
Ketinggian maksimum berais (mm)2500340035103900
Maksimum pembuangan ketinggian (mm)1400176020002200
Kelulusan tanah (mm)280290290290
Jejari penggalian maksimum (mm)2800336039304500
Lambakan jarak (mm)1040118719452100
Baldi kapasiti m30.030.0480.060.2
Kata-kataPunca kuasa operasi adalah pilihan dari traktor hidraulik keluaran atau output kuasa.
Hot Tags: backhoe, China, pengilang, pembekal, kilang, harga rendah, terbaik, produk
Barangan yang berkaitan
Feedback